KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581452
nr 1358 1452
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 54x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:43:14
250 kr